invest.kaczer.cz     reality.kaczer.cz     firma.kaczer.cz  

Napsali o nás

Naši stavbaři mají dobrou pověst

Brněnská porodnice vzorem
Fakultní porodnice na Obilním trhu se stane vzorem pro vybudování podobného, i když menšího zařízení v Kazachstánu.
Večerníku to potvrdil Raksylyk Sarsenov, víceprezident těžební společnosti Tengizmunajgaz, která bude celý projekt financovat. Dodavatelem stavby včetně technologie se stane brněnská firma Kaczer, a. s.
"V České republice je péče o matku a dítě na velmi dobré úrovni, navíc máme dobré zkušenosti s českými firmami. V našem regionu je pouze jedna porodnice z roku 1957, která už nestačí současným potřebám," řekl Sarsenov.
V porodnici budou čtyři porodní sály a padesát míst v jedno až dvoulůžkových pokojích. Ve spádové oblasti porodnice žije kolem sedmdesáti tisíc obyvatel, běžná kazašská rodina z vesnice má osm až deset, z města tři až čtyři děti. Stavět se začne pravděpodobně již v dubnum první rodičky by měly být v novém počátkem roku 1996.
Sarsenov se vyjádřil pochvalně o našich stavbařích, kteří podle jeho slov pracují dobře a spolehlivě. Není proto vyloučeno, že jim budou svěřeny další zakázky. Hladina Kaspického moře se totiž zvedá a za patnáct až dvacet let budou některé vesnice zcela zaplaveny vodou. V tomto roce se začne s budováním umělých hrází a výstavbou nových rodinných domků.

tisk
česky × English × Deutch × No-Pyccku

Nabdka Kaczer reality:

Pronjem obchodnch nebo kancelskch prostor, ul. Pekask

Jihomoravsk kraj
Pronjem
39.000 K/msc